Kup Olejek THC

!!! PROMOCJA !!! Teraz przy zakupie 1 buteleczki olejku drugą taką samą lub słabszą dostaniesz gratis! Oferta ważna tylko do końca miesiąca lub do wyczerpania zapasów!

 

Czysty olejek THC produkowany metodą tak zwanej “ciepłej ekstrakcji” z wykorzystaniem wszelkich standardów. Oleje mają właściwości odużające które przez wysoką koncetrację mają dużo mocniejsze działanie niż w przypadku palenia blantów. Olejki nadają się za równo do spożywania doustnego jak i do mieszania z olejkami do waporyzowania w papierosie elektrycznym.

Kilka kropel olejku przyjętego doustnie daje długo trwające, odużające działanie. Faza wchodzi dłużej niż w przypadku standardowego palenia za to trzyma długo, nawet cały dzień w przypadku oleju z wyższą zawartością THC.

Olej THC można też zmieszać ze zwykłym liquidem do vaporyzowania w proporcji na przykład 1:1 i konsumować poprzez elektroniczny papieros. Już kilka buchów sprawia że faza wchodzi niemal natychmiastowo i czujemy się jak po wypaleniu na prawdę mocnego blanta.

Zakładając że 7 buchów wystarczy żeby porządnie się “ujarać” jak po konkretnym blancie, jedna butelka o pojemności 10ml wystarcza na około 100 – 150 takich “blantów”. Pomimo swojej ceny, olejek THC jest na prawdę ekonomiczną opcją w porównaniu z tradycyjnym paleniem wąsów, a “faza” jakiej dostarcza trwa dłużej.

Konopny Olejek THC 3% – 10ml – Cena: 159zł

Olejek THC 3% konopny
Olejek THC 3%

Olej THC 3% to produkt dający lekkie i przyjemne doznania leczniczo-relaksacyjno-odurzające. Nie zaleca się spożywania więcej niż 5 kropel dziennie. Radzimy nie przekraczać zalecanej ilości ze względu na wysoką moc produktu.

Konopny Olejek THC 5% – 10ml – Cena: 199zł

Olejek THC 5% konopny
Olejek THC 5%

Olej THC 5% to produkt dający mocne działanie odprężenie oraz odurzające. Zalecana dawka to 3 do 5 kropel dziennie. Przeznaczony jest do stosowania przez doświadczonych użytkowników. Nie zalecamy ściagania więcej niż 3 do 5 buchów z waporyzera, zwłaszcza przez osoby mało doświadczone ze względu na bardzo wysoką moc produktu. Już samo ściągnięcie 3 chmur daje doznania podobne do zjarania całego wąsa z towaru najwyższej jakości. Podobny, dłużej trwający efekt uzyskuje się przy konsumcji doustnej.

Konopny Olejek THC 10% – 10ml – Cena: 249zł

Olejek THC 10% konopny
Olej THC 10%

Olej THC 10% – produkt dający bardzo intensywne odurzające doznania, trwające znacznie dłużej przy tradycyjnym paleniu jointów. Przeznaczony jest do stosowania tylko i wyłącznie przez doświadczonych użytkowników. Już 1 buch z waporyzera kopie tak mocno że nie sposób się nie pokaszleć. Wystarczy jedna chmura żeby poczuć że spędziło się ostry melanż na Jamajce. To nie żart! Jeżeli nie masz doświadczenia z tego typu produktami to moc tego oleju może wbić cię w fotel na kilka dobrych godzin. Produkt przeznaczony jest tylko dla bardzo zaawansowanych użytkowników.

Konopny Olejek THC 15% – 10ml – Cena: 299zł

Olejek THC 15% konopny
Olej THC 15%

UWAGA! Olej THC 15% to prawdziwy rozkurwiacz głowy. Działanie przerasta oczekiwania nawet najbardziej doświadczonych użytkowników. Używasz go na własne ryzyko! – Produkt dostarcza doznania które niektórym osobą z pewnością wydadzą się zbyt mocne. Przeznaczony jest do stosowania tylko i wyłącznie przez bardzo doświadczonych użytkowników. 1 buch z waporyzera wystarcza na długie godziny i daje bardzo potężnego kopa który przerośnie oczekiwania 90% palaczy.